Miks Neon?

Miks Neon?


Uus kaubamärk

Tõlkebüroo NEON (inglise keeles „NEON Translations and Localization”) on Tiido ja Partnerid Keeleagentuur OÜ rahvusvaheliselt registreeritud kaubamärk. Oleme tegutsenud tõlketurul juba üle 15 aasta, kuid muutuvad ajad toovad kaasa muutusi ettevõtetes. Nii ka meie omas. Uus kaubamärk NEON Translations and Localization loodi 2011. aastal eelkõige eksportturgude jaoks, kus eestikeelne ettevõtte nimi mõjus liialt keerulise ja kaugena ning seda oli raske meelde jätta. Alates 2015. aastast hakkasime kaubamärgi eestikeelset vastet Tõlkebüroo NEON kasutama ka kodumaisel turul, kuid esialgu kõrvuti meie senise juriidilise nimega: Tõlkebüroo NEON | Tiido ja Partnerid Keeleagentuur OÜ.

Miks just NEON?

(eesti keeles: Neoon) Meie uus kaubamärk NEON esindab kõike, mis on tähtis. Neoonvärviga tähistatakse reeglina asju, mis on olulised, mida tuleks märgata ja meelde jätta. Kui kasutate meie tõlkebüroo teenuseid, võite olla kindel, et teie sõnum jääb silma, seda mäletatakse ja see on oluline teie partneritele. Ühe müügiorganisatsiooni eesmärgiks on olla pildil mis iganes keeles, kultuuris või ajahetkel. Meilt leiate lahendused oma vajadustele nii emakeelse kui ka võõrkeelse tekstiloome osas. Sest teie soovid on meie jaoks tähtsad.

Perspektiiv

Üleminek endiselt kaubamärgilt uuele on justkui märk muutuvatest aegadest, kus vanad konservatiivsed äritavad põimuvad uute innovaatiliste ideedega. Reageerides muutustele nii ärikeskkonnas kui ka ühiskonnas tervikuna, suudame pakkuda moodsaid lahendusi ka oma klientidele. Meie teenused sobivad ettevõtetele, kes ühelt poolt hindavad stabiilsust ja traditsioonilisi väärtusi, kuid teisalt soovivad mõjuda moodsa ja uudsena aina muutuvas globaalses ärikeskkonnas.

Mettetevi in contatto con noi. - Etko ymmärrä tätä? Anna meidän kääntää se.

Get a Quote