Lihtsalt hallatavate kodulehtede, e-poodide ja blogide disain, arendus ja haldamine.

Lihtsalt hallatavate kodulehtede, e-poodide ja blogide disain, arendus ja haldamine.


Teeme kodulehti, e-poode ja veebiaplikatsioone lähtudes nii hetkel valitsevatest kui tulevikuvisiooniga kujunduse, tehnoloogia ja online-turunduse trendidest. Kodulehtede disainimisel kasutame peamiselt WordPressi ning e-poodide jaoks WooCommerce’i, kuid ka teisi tuntumaid platvorme.

Saame teile abiks olla lähteülesande püstitamisel, kodulehe struktuuri ja sisu planeerimisel, kuid ka jooksva konsultatsiooniga kodulehe ja online-turunduse teemadel.

NUTISEADME-SÕBRALIKUD KODULEHED JA VEEBIPOED.

Meie disainitud kodulehed on responsiivsed ehk nutiseadme-sõbralikud.
80% internetikasutajatest omavad nutitelefoni ning kasutavad seda igapäevaselt online-toiminguteks. Seda arvestades oleme võtnud malliks luua kõik kodulehed responsiivsetena ehk ekraani suurusele kohanduvana. See tagab ühtse kogemuse sõltumata kasutatavast seadmest.

OTSINGUMOOTORISÕBRALIKUD KODULEHED

Kahjuks ei ole kena ja kaasaegne koduleht omaette piisav, et kasvatada lehe külastusmahtu ega lõppkokkuvõttes ka ettevõtte müüki. Kuna otsingumootorid on endiselt kõige kuluefektiivsemad kanalid sihitud külastuste saamiseks, pöörame kodulehe loomisel, lisaks kujundusele, suurt rõhku ka SEO parimatele praktikatele. Teisisõnu, kõik meie poolt loodavad kodulehed on otsingumootoritele optimeeritud ning tagavad teile seeläbi tugeva vundamendi otsingupositsioonide kasvatamiseks.

Täpsema info või hinnapakkumise saamiseks võtke meiega julgelt ühendust.

Mettetevi in contatto con noi. - Ei saa aru? Las meie tôlgime.

Hinnapäring