Igal aastal tähistatakse aprillikuu viimase nädala kolmapäeval rahvusvahelist administratiivtöötajate päeva. Sellega seoses osaleb meie tõlkebüroo projektijuht Kriste Lauk juba 6.aastat aset leidval Eesti Sekretäri ja Juhiabi Konverents-messil. Meie jaoks on oluline olla seal, kus on meie kliendid, ja tihti on need just sekretärid, juhiabid ja assistendid, kellele on delegeeritud tõlgete tellimise ülesanne – olgu tegemist siis kirjalike või suuliste tõlgetega. Loodame konverentsil osaledes jagada infot meie teenuste kohta, kuid ka selle kohta, mis rolli mängib hea tõlkepartneri olemasolu ning kui tähtsad on korrektsed tõlked iga firma turundusstrateegias.

Seekordne konverents on eriline, kuna on tänaseks omandanud rahvusvahelise ulatuse. Ürituse raames toimub esmakordselt rahvusvaheline kontoritarvete mess „Officeday Baltic Fair Tallinn“. Enam kui 30 messieksponenti tulevad Prantsusmaalt, Ameerika Ühendriikidest, Leedust, Jaapanist, Saksamaalt, Poolast, Hispaaniast, Rootsist ja Lätist. Konverentsipäeva juhib populaarne näitleja Henrik Kalmet!

Eesti Koolitus- ja Konverentsikeskuse, Officeday Eesti ja Eesti Juhi Abi Ühingu koostöös toimub „Parim sekretär 2016“ valimine. Võitja kuulutatakse välja konverentsi suurejoonelisel afterpartyl ööklubis Amigo, kus on peaesinejaks Super Hot Cosmos Blues Band.

Konverentsi teemade ja esinejate kohta saab lähemalt lugeda siit.

  • Ly