Tere tulemast meie tõlkemaailma!

UUS HOOAEG, UUENENUD MEESKOND

Uus ärihooaeg on alanud meie jaoks suure pauguga, kus oleme tõmmanud kopsud õhku täis ja alustanud täiesti puhtalt lehelt. Viimased 5 aastat meie kliente teenindanud projektijuhtide jaoks sai möödunud suvel ring täis. Tänaseks on meil kliente teenindav meeskond täielikult uuenenud. Oleme tulnud läbi kitsa koridori taas valguse kätte, mis pole olnud kerge, kuid uued kvalifikatsioonid ja julge pealehakkamine on teinud meid vaid tugevamaks. Tahame seda rõõmu jagada oma kallite koostööpartneritega. Rohkem kui varem, hindame me otsekontakte oma praeguste ja võimalike tulevaste klientidega. Seepärast…

OOTAME SIND KÜLLA

Kutsume sind tutvuma tõlkebüroo uuenenud meeskonnaga, meie bürooga ja tööprotsessidega. Väga paljud tõlketeenuse tellijad ei teagi, mis moodi tõlkijad tänapäeval töötavad ja mida kujutavad endast tõlketarkvarad ehk tõlkemäluprogrammid, ilma milleta ei tehta enam ühtegi dokumenditõlget. Tõlkemäluprogrammid on abiks ka eriti keeruliste erialatõlgete teostamisel, kus salvestatakse kogu kliendiga kooskõlastatud terminoloogia, et iga järgnev tekst sisaldaks just neid õigeid termineid.

Oleme loonud kaks eri profiiliga kohtumispäeva. Üks on vabas vormis kohvitamine ja meie bürooga tutvumine, teine on dokumenditõlgete hommikuseimar, kus peame põgusad ettekanded asjakohastel teemadel. Osalemiseks tuleb registreeruda.

  • HOMMIKUKOHVI/-TEE JA SUUPISTED TÕLKEBÜROOS

Vabas vormis üritus. Ajame juttu, tutvustame tõlkebürood, meie meeskonda ja tööprotsesse. Max 3 inimest.

Vali kuupäev ja registreeru:

29.10.2019   8.30-10.00 (Toimunud)
14.11.2019   8.30-10.00 Registreeru

  • DOKUMENDITÕLGETE HOMMIKUSEMINAR KOHVI/TEE JA SUUPISTETEGA.

Ettekanded. Räägime lähemalt vandetõlgiteenusest ja dokumenditõlgetest. Max 12 inimest.

Vali kuupäev ja registreeru:

5.11.2019   9.00-11.00 (Toimunud)
16.01.2020   9.00-11.00 Registreeru

Üritused on tasuta.

Kui ülal toodud kuupäevad sulle ei sobi, siis võta julgesti ühendust meie Evaga aadressil evamarie.saarva[at]neontranslations.com ja lepime kokku aja, mil sina saad meie juurest läbi astuda.

Toredate kohtumisteni!

Sinu Tõlkebüroo NEON

  • Ly